Actueel weer Deidenberg
Laatste update: 2026-05-26 om 20:50 uur
| Temperatuur | 24.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1025.8 hPa |
| Barometer trend | 0.1 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 23.9 °C om u |
| Maximum temp. | 24.2 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 28.8 °C |
| Dauwpunt | 16.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.8 % |
| Zonnestraling | 14.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 14.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:30 u |